3 oblíbené dodávky v České republice

dodavka
Foto: Pixabay.com

Poznejte dodávky, které patří k těm nejprodávanějším vůbec. S námi jsou tady již několik úspěšných let a podnikatelé, jednotlivci i největší firmy si je pořizují do svých flotil. S pořízením těchto automobilů je potřeba ale myslet na to, že jejich cena je relativně vysoká, budete-li mít zájem o nové modely. U starších vozidel níže uvedených značek sice ušetříte relativně vysoké finanční prostředky, ale riskujete možné závady, které mohou nastat.

Oblíbené dodávky pro jednotlivce i firmy

Začneme u sesterské trojice, kterou je Fiat Ducato, Citroen Jumper a Peugeot Boxer. Tato trojice je do posledního šroubku úplně stejná. Řeč je jak o motorové, tak vzhledové stránce. Pokud si tedy budete pořizovat jednu z výše uvedené trojice, lze mezi nimi kombinovat náhradní díly. Rozdíl je pouze v logu a názvu automobilu. Sesterská trojice již několik let úspěšné dobývá svět dodávek po celém světě. Často na ně tak narazíte nejenom v České republice, ale i v zahraničí. Historie vozidel sahá až do roku 1994, kdy se poprvé začali vyrábět.

Další oblíbenou dodávkou je vůz Volkswagen Transporter. I tento model má ve světě svůj obdiv a miliony fanoušků. První generace se vyráběla s motory 1.9 D a 2.5 TDI. Výjimkou ale nebyl ani motor o výkonu 150 kW, jež se vkládat do obsahu 2.8 VR6. Rychlost této dodávky tak dokázala překvapit nejednoho řidiče na vozovce. Jde o menší dodávku než výše uvedenou sesterskou trojici. Pochopitelně bude záležet na tom, v jaké verzi budete Volkswagen Transporter vlastnit. Podobně tak  Peugeot Boxer, Citroen Jumper nebo Fiat Ducato. I tyto modely se vyráběly v několika verzích.

Třetím mazlíkem je Renault Master

Posledním tipem na bez problémovou dodávku je Renault Master. II. Generace se začala vyrábět již v roce 1997. Obdiv si opět získalo nejenom ve svém rodném státě, ale po celém světě, včetně České republiky.

Autor: Michal Pilař 66 článků
Šéfredaktor magazínu AktuálníAuta.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*