Automobily na počkání aneb co si takhle pořídit skladový vůz Toyota Corolla sedan

toyota
Foto: Pixabay.com

Koukáte každým dnem na nové automobily? Snažíte se výrobcům dokonce i volat, ale všude je vám sděleno, že na nové vozidlo si budete muset počkat i několik týdnů nebo měsíců? Víme, jaký automobil můžete mít prakticky okamžitě. Na výběr vám v následujících odstavcích dopřejeme pouze jedno vozidlo. Pokud nemáte problém dát šanci i japonským výrobcům, pak budete s výběrem vozu maximálně spokojení. Japonská výroba patří rovněž mezi ty kvalitnější, a tak se nemáte čeho obávat. Jen je potřeba uvažovat rychleji, protože časy se neustále mění a tím i nabídka samotného výrobce.

Toyota Corolla sedan je k mání skladem

Skladových vozů bohužel moc není, a tak je potřeba se smířit i s automobily, které u vás nemusí zrovna patřit k těm oblíbenějším. Vždy je to ovšem o vyzkoušení. Velká část majitelů vozů vlastní automobil, kterého se v minulosti obávala. Dnes si ho ale naopak pochvalují. Výjimkou není ani Toyota. Kromě toho Japonská výroba patří k těm kvalitnějším, jak již bylo uvedeno výše. Dále je dobré zmínit i skvělou výbavu, a to mimo jiné i v základní verzi. Pokud byste měli zájem o skladovou Toyotu Corollu sedan, museli byste se smířit s benzínovým motorem.

Ten se však náramně hodí na kratší vzdálenosti a do města. Zajímá vás, jaký motor je vlastně k dispozici? Jedním z motorů je 1.5 Dynamic force, a to s výkonem 123 koní. Nemusíte se tak bát čas od času šlápnout i na plynový pedál. Vozidlo je navíc dynamické a ostré, takže výkon 123 koní vám v určitých momentech bude připadat dvojnásobný. Výrobce si do nejmenšího detailu pohrál i se samotným vzhledem. Ten vám rovněž nabídne nadčasový design a elegantnost. Toyota navíc na automobil nabízí i zvýhodnění, které dosahuje téměř 90 tisíc korun.

Nová Toyota Corolla? Určitě ano!

Pokud se díváte na spolehlivost a pořízení vozidla spěchá, protože včera už bylo pozdě, máte jedinečnou možnost si pořídit za zvýhodněnou cenu Toyotu Corollu s motorem 1.5 Dynamic force. Jde o elegantní vůz s krásným designem a rysy, který bude budit respekt u nejednoho souseda.

Autor: Michal Pilař 56 článků
Šéfredaktor magazínu AktuálníAuta.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*