Citroen C3 nabízí 8 letou záruku

citroen
Foto: Pixabay.com

U automobilů není špatné se dívat na záruční lhůtu, kterou daný výrobce nabízí. Jednak tak máte bezstarostní období a jednak je to jakási jistota výrobce, že svému produktu věří. Pokud dá výrobce vyšší záruční lhůtu, pak svému produktu plně důvěřuje. Jinými slovy je přesvědčen o tom, že automobil skutečně vydrží předepsanou záruční dobu. Jaký automobil nabízí kupujícímu 8-letou záruku? Pojďme se na tohoto krasavce podívat blíže.

Citroen C3 s 8-letou zárukou

Pochopitelně záruční doby u jednotlivých automobilů se liší. Citroen C3 nabízí momentálně záruku až na 8 let nebo 200 tisíc kilometrů. Pokud jezdíte pouze do práce, na výlety nebo nákupy, výše uvedená lhůta vám hravě vystačí. Záruka v podobě 8 let nebo 200 tisíc kilometrů je pro normálního řidiče více než solidní doba. Nyní jsme vám sdělili výhodu Citroenu C3. Kromě toho je také dobré si říct, o jaký model se vlastně jedná. Co vám Citroen C3 nabídne a proč je to skvělý pomocník při cestě po městě? Hlavní výhodou je fakt, že jde o menší typ modelu. Zaparkovat s ním nebudete mít problém.

Citroen C3 je velmi pohodlný městský vůz. Ve své nabídce má téměř 100 možných kombinací exteriérových prvků. Pomocí výše uvedeného množství kombinací si tak zajistíte originalitu vozu. Vámi zakoupený Citroen C3 tak nebude mít prakticky žádný jiný majitel. V České republice se prodává Citroen C3 ve čtyřech možných výbavách. Výbavy nesou názvy Feel, Feel Pack, C Series a Shine. Záležet bude na vás, jakou částku budete chtít do pořízení nového vozu investovat. Mimo jiné se může Citroen C3 pochlubit i úspornými a spolehlivými motory. To je také důvod, proč je nabízená 8 letá záruka.

Každá výhody má i své mínusy

Bohužel každá výhoda s sebou přináší i mínusy. Tady jde o cenu samotné záruční doby. Pokud najedete do 100 tisíc kilometrů, máte 8 letou zárukou zdarma v ceně vozu. Při vyšším počtu najetých kilometrů si už za prodlouženou záruku budete muset připlatit. Nemusíte se ale bát toho, že by částka za prodloužení záruky byla nějak extra vysoká. Určitě se vyplatí, na rozdíl od následného placení servisních návštěv.

Autor: Michal Pilař 66 článků
Šéfredaktor magazínu AktuálníAuta.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*