Jaký elektromobil pořídit z bazaru

electric_car
Foto: Pixabay.com

Koupě elektromobilu vás bude stát téměř všechny vaše rodinné úspory. Pokud ale přemýšlíte nad bazarovým elektromobilem, je potřeba zmínit, že je zde mnohem vyšší riziko, než u koupě vozidla na klasické palivo. Jestliže jste ale rozhodnutí o pořízení elektromobilu z druhé ruky, pak vám dáme několik tipů, jaká elektro vozidla patří k těm nejspolehlivějším. Následný výběr zvažte opravdu důkladně, nechcete-li kupovat po čase novou baterií.

Jaký elektromobil vybrat z druhé ruky?

První variantou je BMW i3. BMW i3 je spolehlivým elektromobilem, který vám má co nabídnout. Pokud se kromě technického stavu soustředíte také na vzhled, tady moc nepochodíte. Jde o menší automobil, jež vám nepřinese zrovna nádherný design. Jestliže je ale klíčovým bodem při výběru technická stránka vozidla, budete s tímto vozem maximálně spokojení. BMW i3 vám nabídne spolehlivost, lepší dobíjení vozu a rychlejší akceleraci. Těšit se můžete i na propracovaný systém. Při cestě do Německa se dokážete dostat k lepším a zajímavějším nabídkám, a to i po cenové stránce.

Hyundai Ioniq Electric je druhým automobilem, které patří k vyhledávaným bazarovým vozidlům ve své třídě. Tady už vás potěší bezesporu i samotný design vozidla. Kromě tedy spolehlivosti se mnozí z vás nemusí v tomto vozidle stydět jezdit. Opět se můžete mimo jiné těšit i na propracovaný elektro systém, dynamičnost a skvělé zrychlení. O zrychlení se stará právě elektromobilita, která je v dnešní době už více než propracovaná. Jaké vozidla patří na třetí příčku, co se týče spolehlivosti elektromobilů? Budete překvapení, jaké bazarové vozidlo je u zájemců často vyhledávaným elektromobilem.

Král elektromobilů

Posledním tipem je automobil značky Nissan. Jde o Nissan Leaf, který se považuje za krále elektromobilů a není se čemu divit. Podle statistik toto vozidlo drží rekord, co se týče počtu zaregistrovaných vozidel. U koupě bazarového modelu dokážete ušetřit až polovinu pořizovací ceny. Zároveň se ale nemusíte bát toho, že by vozidlo bylo nějakým způsobem ve špatném technickém stavu.

Autor: Michal Pilař 66 článků
Šéfredaktor magazínu AktuálníAuta.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*