Malá užitková vozidla do částky 100 tisíc korun

van
Foto: Pixabay.com

Za užitkové vozidlo se dá považovat i osobní automobil, jež je zapsán v technickém průkazu jako nákladní vozidlo. Příkladem je například Fiat Doblo nebo Renault Kangoo. Tyto automobily se prodávají také ve verzi užitkových vozů, kdy vám nabídnou dvě místa k sezení a zadní zavazadlový prostor, ve kterém dokážete hravě odvést i ledničku, pračku nebo jiné nadměrné věci. Poradíme vám, jaký malý užitkový vůz pořídíte do částky 100 tisíc korun.

Malé užitkové vozidla do 100 tisíc korun

První možností malého užitkového vozu je Fiat Doblo. Jde o jedno z nejprodávanějších malých užitkových vozů vůbec. Pro své účely ho využívají i firmy, mezi které patří například Česká pošta, Zásilkovna nebo Balíkovna. Fiat Doblo je připraveno pro vás vykonávat službu převážení věcí z místa A do místa B, a to bez zbytečných nákladů. Náhradní díly jsou také plně dostupné, a tak vás v případě poruchy nic nepřekvapí. Jeho obrovským konkurentem je Renault Kangoo. Zvlášť v motorizaci 1.2 16V 44 kW je to spolehlivý pracant, který vás nenechá ve štychu.

Podobně, jako Fiat Doblo je i Renault Kangoo velice prodávaným vozidlem. Oblibu si ovšem nezískalo toto malé vozidlo pouze v České republice, ale po celém světě. Prodává se jak v 5-místné verzi, tak jako nákladní, kdy máte zadní prostor plně k dispozici na převážení věcí. Pokud rozjíždíte malé podnikání nebo firmu, s největší pravděpodobností tohoto drobečka ve své flotile bezesporu oceníte. Jde rovněž o automobil, který pořídíte bez větších problému do částky 100 tisíc korun. Zaměříte-li se na motor 1.2 16V 44 kW, jak jsme již uvedli výše, pak nebudete mít s problémy žádné starostí.

Volkswagen Caddy na krásném třetím místě

Na třetím místě vám nabídneme Volkswagen Caddy. I toto vozidlo se stejně, jako předchozí dva automobily prodávají jak v 5-místné, tak 2-místné verzi. Pokud přemýšlíte nad pořízením malého užitkového vozidla, je pro vás Volkswagen Caddy jako dělaný. S motorizací 1.9 TDI je to navíc nesmrtelný pracant, do kterého nebudete investovat prakticky žádní finanční prostředky.

Autor: Michal Pilař 66 článků
Šéfredaktor magazínu AktuálníAuta.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*